Kolejny bramkarz w kręgu zainteresowań Romy

Kolejny bramkarz w kręgu zainteresowań Romy fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Corriere dello Sport

AS Roma rozważa ściągnięcie Marco Sportiello z Atalanty.

Wojciech Szczęsny, który wywalczył na początku sezonu miejsce w bramce "Giallorossich" poinformował rzymski klub, że po zakończeniu rocznego wypożyczenia ma zamiar wrócić do Anglii. Z tego powodu działacze Romy już teraz poszukują golkipera, będącego w stanie wypełnić lukę powstałą po odejściu piłkarza Arsenalu.

Jak informuje "Corriere dello Sport", rzymianie zwrócili uwagę na bramkarza Atalanty Bergamo, Marco Sportiello. Reprezentant Włoch U-21 występuje w tym sezonie regularnie i jak do tej pory prezentuje się dobrze. Włoski dziennik podaje, że jeśli utrzyma on formę do końca rozgrywek, może spodziewać się oferty od wicemistrza kraju.

Sportiello jest wychowankiem "Nerazzurrich". Do pierwszej drużyny dołączył w 2013 roku i od tamtego czasu wystąpił w ponad 50 spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” David Villa kupił klub piłkarski David Villa kupił klub piłkarski Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy