Kolejny bramkarz w kręgu zainteresowań Romy

Kolejny bramkarz w kręgu zainteresowań Romy fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Corriere dello Sport

AS Roma rozważa ściągnięcie Marco Sportiello z Atalanty.

Wojciech Szczęsny, który wywalczył na początku sezonu miejsce w bramce "Giallorossich" poinformował rzymski klub, że po zakończeniu rocznego wypożyczenia ma zamiar wrócić do Anglii. Z tego powodu działacze Romy już teraz poszukują golkipera, będącego w stanie wypełnić lukę powstałą po odejściu piłkarza Arsenalu.

Jak informuje "Corriere dello Sport", rzymianie zwrócili uwagę na bramkarza Atalanty Bergamo, Marco Sportiello. Reprezentant Włoch U-21 występuje w tym sezonie regularnie i jak do tej pory prezentuje się dobrze. Włoski dziennik podaje, że jeśli utrzyma on formę do końca rozgrywek, może spodziewać się oferty od wicemistrza kraju.

Sportiello jest wychowankiem "Nerazzurrich". Do pierwszej drużyny dołączył w 2013 roku i od tamtego czasu wystąpił w ponad 50 spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy