Kolejny transferowy rekord Watfordu?!

Kolejny transferowy rekord Watfordu?!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Sky Sports

Abdoulaye Doucouré ma zasilić barwy Watfordu.

Jak informuje "Sky Sports", Anglicy złożyli Rennes ofertę za Abdoulaye Doucouré'a, opiewającą na osiem milionów funtów. Propozycja została zaakceptowana, co oznacza kolejny rekord transferowy. Kilkanaście dni temu wyśrubowano go bowiem pozyskaniem Nordina Amrabata z Malagi za 6,1 miliona funtów.

Tym samym Watford zrealizuje transfer, do którego miało dojść już ostatniego lata. Wówczas transakcję pokrzyżowała jednak zaawansowana ciąża partnerki zawodnika, który postanowił zostać we Francji.

23-letni pomocnik Rennes zagrał w 20 spotkaniach aktualnego sezonu, strzelił trzy bramki i zaliczył dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy