Kolejny wielki powrót do Boca Juniors?

Kolejny wielki powrót do Boca Juniors?
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: La Trenza

Rodrigo Palacio może wrócić do Boca Juniors.

33-latek odgrywa coraz mniejszą rolę w Mediolanie i jego były pracodawca zamierza przekonać go do styczniowego powrotu do ojczyzny. Daniel Angelici, prezydent klubu, zapowiedział ściągnięcie napastnika jako swój główny cel na najbliższe miesiące. 20-krotny reprezentant Argentyny miałby stworzyć duet napastników z Carlosem Tevezem.

Cała transakcja jest o tyle niepewna, że niedawno pojawiły się informacje, iż zespół ze stolicy przechodzi poważny kryzys finansowy, a piłkarze nie otrzymują pensji od trzech miesięcy. Pojawiły się nawet spekulacje, że wyżej wymieniony Tevez może wrócić do Europy, jeśli trudna sytuacja nie znajdzie natychmiastowego rozwiązania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy