Komliczenko na celowniku Beşiktaşu

Komliczenko na celowniku Beşiktaşu
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Kamuhaber.com

Nikołaj Komliczenko może zmienić w najbliższym czasie barwy klubowe.

Rosjanin znajduje się w ostatnich tygodniach w znakomitej dyspozycji strzeleckiej. Zawodnik Mlady Boleslav z 15 bramkami na koncie przewodzi klasyfikacji strzeleckiej czeskiej ekstraklasy, do czego potrzebował zaledwie 15 występów.

Szczególny popis swych umiejętności dał w starciach z Sigmą Ołomuniec oraz SFC Opava, w których udało mu się trzykrotnie trafiać do bramki rywala.

Komliczenko w Czechach przebywa jednak na zasadzie wypożyczenia z rosyjskiego Krasnodaru, którego jest wychowankiem. Latem najprawdopodobniej powróci on do macierzystego zespołu, jednak niewykluczone, iż nie zdecyduje się pozostać w szeregach popularnych „Byków”.

Pozytywną opinię na temat zawodnika wydał bowiem aktualny szkoleniowiec tureckiego Beşiktaşu, Şenol Güneş. 66-letni szkoleniowiec liczy, iż uda mu się sprowadzić 23-letniego napastnika do Stambułu już latem przyszłego roku.

Güneş pragnie w ten sposób zwiększyć konkurencję wśród napastników prowadzonego przez siebie zespołu. Wzmocnienie owej formacji zdaje się być konieczne zważywszy na nieuchronne opuszczenie drużyny przez Vagnera Love'a oraz Ryana Babela.

Wartość rynkowa Komliczenki jest szacowana na około milion euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy