Koniec Ailtona ??

2007-12-20 13:03:25; Aktualizacja: 16 lat temu
Koniec Ailtona ??
Redakcja
Redakcja Źródło: własne

Ailton Goncalves da Silva, kiedyś gwiazda Bundesligi oraz znany w całej Europie zawodnik. Dziś...zawodnik MSV Duisburg w którym nie umie przebić się do podstawowej jedenastki słabego niemieckiego klubu. Ailton,(...)

Ailton Goncalves da Silva, kiedyś gwiazda Bundesligi oraz znany w całej Europie zawodnik. Dziś...zawodnik MSV Duisburg w którym nie umie przebić się do podstawowej jedenastki słabego niemieckiego klubu. Ailton, który największe sukcesy odnosił w lidze niemieckiej coraz bardziej zastanawia się nad powieszeniem butów na kołku.

W ostatnich dniach władze MSV Duisburg ogłosiły, że nie są zadowolone z Brazylijczyka i chętnie zwolniliby go z klubu. Jeśli ta decyzja wejdzie w życie to w najbliższym czasie Ailton może pozostać bez klubu, a wtedy zapewne zakończy karierę. Może to nastąpić całkiem szybko, bo chętnych po byłego króla strzelców Bundesligi nie widać. Ogłoszona decyzja działaczy z Duisburga może również wywołać sportową złość u Ailtona, który przebudzi się ze snu i pokaże swoją prawdziwą wartość. Tylko czy dostanie jeszcze na to szanse ??

W swojej bogatej karierze 34-letni napastnik grał w takich klubach jak : Ypiranga Erechim, Mogi Mirim EC, Internacional RS, Santa Cruz PE, Guarani FC, Tigres UAN, Werder Brema, Schalke 04, Besiktas,Hamburger SV, Crvena Zvezda Belgrad, Grasshopper Zurich i aktualnie MSV Duisburg
Więcej na ten temat: Niemcy Brazylia