Koniec kariery Chivu

Koniec kariery Chivu
Redakcja
Redakcja
Źródło: SempreInter.it

Wielokrotny reprezentant Rumunii Christian Chivu zakończył piłkarską karierę.

Obrońca Interu Mediolan, zgodnie z przewidywaniami, podjął decyzję o zawieszeniu butów na kołek w wieku 33 lat z powodu powtarzających się urazów kostki.
 
Chivu wskutek kontuzji opuścił już większość poprzedniego sezonu, natomiast stan nogi Rumuna spowodował, że w obecnych rozgrywkach nie zaliczył ani jednego występu. Stoper po raz ostatni wybiegł na boisko na początku maja poprzedniego roku w ligowym meczu z Napoli.
 
- Kończy karierę, ponieważ czuje się zawstydzony faktem zarabiania pieniędzy, gdy nie jest zdolny do gry - powiedział rumuńskiej telewizji agent piłkarza.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy