Koniec kariery Chivu

Koniec kariery Chivu
Redakcja
Redakcja
Źródło: SempreInter.it

Wielokrotny reprezentant Rumunii Christian Chivu zakończył piłkarską karierę.

Obrońca Interu Mediolan, zgodnie z przewidywaniami, podjął decyzję o zawieszeniu butów na kołek w wieku 33 lat z powodu powtarzających się urazów kostki.
 
Chivu wskutek kontuzji opuścił już większość poprzedniego sezonu, natomiast stan nogi Rumuna spowodował, że w obecnych rozgrywkach nie zaliczył ani jednego występu. Stoper po raz ostatni wybiegł na boisko na początku maja poprzedniego roku w ligowym meczu z Napoli.
 
- Kończy karierę, ponieważ czuje się zawstydzony faktem zarabiania pieniędzy, gdy nie jest zdolny do gry - powiedział rumuńskiej telewizji agent piłkarza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki powrót Romeo Jozaka. Być może w podwójnej roli! Wielki powrót Romeo Jozaka. Być może w podwójnej roli! Liga Mistrzów: Znamy już dwunastu uczestników fazy pucharowej, w środę ostatni dzień rywalizacji w grupach Liga Mistrzów: Znamy już dwunastu uczestników fazy pucharowej, w środę ostatni dzień rywalizacji w grupach Dariusz Mioduski stawił czoła kibicom Legii Warszawa. „To zrobiłbym inaczej” i krytyka Czesława Michniewicza Dariusz Mioduski stawił czoła kibicom Legii Warszawa. „To zrobiłbym inaczej” i krytyka Czesława Michniewicza Czesław Michniewicz: Słyszę, że komuś się bardzo brzydko „ulało” Czesław Michniewicz: Słyszę, że komuś się bardzo brzydko „ulało” Dariusz Szpakowski komentuje hit Ligi Mistrzów. Bukmacher płaci za „okazje” Dariusz Szpakowski komentuje hit Ligi Mistrzów. Bukmacher płaci za „okazje” Antonio Rüdiger coraz bliżej odejścia z Chelsea. Nieformalne porozumienie z nowym klubem Antonio Rüdiger coraz bliżej odejścia z Chelsea. Nieformalne porozumienie z nowym klubem OFICJALNIE: Al-Sadd ogłosiło nazwisko następcy Xaviego OFICJALNIE: Al-Sadd ogłosiło nazwisko następcy Xaviego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy