Koniec kariery Chivu

Koniec kariery Chivu
Redakcja
Redakcja
Źródło: SempreInter.it

Wielokrotny reprezentant Rumunii Christian Chivu zakończył piłkarską karierę.

Obrońca Interu Mediolan, zgodnie z przewidywaniami, podjął decyzję o zawieszeniu butów na kołek w wieku 33 lat z powodu powtarzających się urazów kostki.
 
Chivu wskutek kontuzji opuścił już większość poprzedniego sezonu, natomiast stan nogi Rumuna spowodował, że w obecnych rozgrywkach nie zaliczył ani jednego występu. Stoper po raz ostatni wybiegł na boisko na początku maja poprzedniego roku w ligowym meczu z Napoli.
 
- Kończy karierę, ponieważ czuje się zawstydzony faktem zarabiania pieniędzy, gdy nie jest zdolny do gry - powiedział rumuńskiej telewizji agent piłkarza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Paris Saint-Germain reaguje po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Gwiazda na celowniku Paris Saint-Germain reaguje po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Gwiazda na celowniku Manchester United: To już koniec. De Gea opuści klub, wytypowany następca Manchester United: To już koniec. De Gea opuści klub, wytypowany następca Juventus: Szczegóły oferty dla Donnarummy. Gigantyczna prowizja Juventus: Szczegóły oferty dla Donnarummy. Gigantyczna prowizja

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy