Koniec kariery Chivu

Koniec kariery Chivu
Redakcja
Redakcja
Źródło: SempreInter.it

Wielokrotny reprezentant Rumunii Christian Chivu zakończył piłkarską karierę.

Obrońca Interu Mediolan, zgodnie z przewidywaniami, podjął decyzję o zawieszeniu butów na kołek w wieku 33 lat z powodu powtarzających się urazów kostki.
 
Chivu wskutek kontuzji opuścił już większość poprzedniego sezonu, natomiast stan nogi Rumuna spowodował, że w obecnych rozgrywkach nie zaliczył ani jednego występu. Stoper po raz ostatni wybiegł na boisko na początku maja poprzedniego roku w ligowym meczu z Napoli.
 
- Kończy karierę, ponieważ czuje się zawstydzony faktem zarabiania pieniędzy, gdy nie jest zdolny do gry - powiedział rumuńskiej telewizji agent piłkarza.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! FIFA The Best 2020: Nominacje dla najlepszych piłkarzy i piłkarek. Wręczenie nagród już 17 grudnia! Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” Bayern Monachium wstrzymuje negocjacje z następnym zawodnikiem. Czeka go „okres próbny” AC Milan wytypował następcę Çalhanoğlu. Możliwy głośny wolny transfer! AC Milan wytypował następcę Çalhanoğlu. Możliwy głośny wolny transfer! Buksa lepszy od Przybyłki. New England Revolution pozostaje w grze o zwycięstwo w MLS [WIDEO] Buksa lepszy od Przybyłki. New England Revolution pozostaje w grze o zwycięstwo w MLS [WIDEO] Liga Mistrzów: Haaland rekordzistą. Nikt tak szybko nie strzelił tylu bramek Liga Mistrzów: Haaland rekordzistą. Nikt tak szybko nie strzelił tylu bramek Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy