Koniec sezonu dla skrzydłowego Jagiellonii

Koniec sezonu dla skrzydłowego Jagiellonii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Wołosik I Twitter I WP SportoweFakty

Mile Savković nie będzie miło wspominał powrotu na murawę po zimowej przerwie.

Serbski zawodnik Jagiellonii Białystok w piątkowym meczu Ekstraklasy z Miedzią Legnica (3:0) wszedł na boisko z ławki rezerwowych, zmieniając Marko Poletanovicia. 26-latek szybko złapał kontuzję i jak podaje Piotr Wołosik, czeka go długa przerwa w grze. 

Dziennikarz „Przeglądu Sportowego” poinformował, że Savković nie zagra do końca sezonu. WP SportoweFakty dodały, że piłkarz uszkodził kostkę, kość strzałkową i zerwał więzadła. Najprawdopodobniej będzie musiał przejść operację.

Savković, który trafił do Jagiellonii w zeszłym roku, stracił już w tym sezonie kilka tygodni z powodu problemów z plecami. Jego ekstraklasowy bilans to 11 występów i jedna bramka. W sumie rozegrał 18 spotkań, strzelił pięć goli i zanotował asystę.

Po piątkowym zwycięstwie zajmujący trzecie miejsce w ekstraklasowej tabeli białostoczanie mają na koncie 36 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy