Koniec transferów w dumie Katalonii

Koniec transferów w dumie Katalonii
Redakcja
Redakcja
Źródło: własne

"Jesteśmy na tyle silni że nie potrzebujemy już żadnych transferów"- to słowa wypowiedziane przez wiceprezydenta i dyrektora od spraw finansowych F.C Barcelona Ferrana Soriano.To oznacza że wicemistrzowie Hi(...)

"Jesteśmy na tyle silni że nie potrzebujemy już żadnych transferów"- to słowa wypowiedziane przez wiceprezydenta i dyrektora od spraw finansowych F.C Barcelona Ferrana Soriano.To oznacza że wicemistrzowie Hiszpanii zakończyli kompletowanie składu na sezon 2007/08.Na sobotniej specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej włodarze z Camp Nou oficjalnie zaprezentowali najnowszy nabytek Blaugrany,Gabriela Milito pozyskanego z Realu Saragossa za 15 mln euro.W tym wydarzeniu uczestniczyła również najważniejsza postać jeśli chodzi o zarządzanie klubem, Juan Laporta-prezydent FCB i to potem głównie on wypowiadał się na temat polityki transferowej klubu."Niektórzy zarzucają nam że wydaliśmy ogromne pieniądze za T.Henry,jak real kupował Z.Zidane za 75 mln euro to był w tym samym wieku co Thierry,a my zapłaciliśmy taniej,bo tylko 24mln"-dodał. Na koniec jeszcze raz wypowiedział się Soriano."W tym roku wydaliśmy mniej niż w poprzednich latach,to dobrze rokuje na przyszłość finansową,chciałem G.Milito za 15 mln,ostatecznie po długich negocjacjach zgodziłem się na 2,5 mln euro więcej,ale to nie powinno nadszarpnąć budżetu(śmiech)". Barca oprócz wspomnianych G.Milito i T.Henry pozyskała również francuza E.Abidala i reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej Yaya Toure.
Więcej na temat: Hiszpania

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO] Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy