Konoplanka: Nie żałuję, że nie trafiłem do Liverpoolu

Konoplanka: Nie żałuję, że nie trafiłem do Liverpoolu
Krzysztof Klebanowski
Krzysztof Klebanowski
Źródło: goal.com

Skrzydłowy Dnipro Jewhen Konoplanka przyznał, że nie ma wyrzutów sumienia z powodu nieudanego transferu do Liverpoolu w styczniu 2014 roku.

„The Reds” byli bardzo blisko pozyskania Ukraińca w zimowym oknie transferowym ubiegłego roku, ale do sfinalizowania transakcji zabrakło porozumienia w sprawie drobnych szczegółów umowy.

25-latek twierdzi, że nie żałuje tego, iż nie trafił na Anfield Road, bo teraz stoi przed wielką szansą zdobycia pucharu Ligi Europy w meczu przeciwko Sevilli.

- Nie żałuję tego, że nie trafiłem do Liverpoolu. Teraz z Dnipro mam szansę wygrać finał Ligi Europy, przed nami ostatni krok - powiedział zawodnik.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy