Kontuzja Carrolla

Kontuzja Carrolla
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: West Ham United FC

Andy Carroll opuści resztę przedsezonowego tournée West Hamu w Nowej Zelandii z powodu odniesienia kolejnej kontuzji.

Angielski napastnik został wycofany ze składu, który zmierzy się w meczu towarzyskim z Wellington "jako środek zapobiegawczy" wobec zgłoszonego na treningu bólu w lewej kostce. 25-latek będzie gotowy do gry w pierwszej kolejce Premier League.

"Po dokonaniu oceny przez lekarzy klubu, podjęto decyzję, że Andy Carroll będzie odpoczywał przez najbliższe spotkania towarzyskie i przejdzie intensywne leczenie, by wykurować się do startu nowego sezonu. Uraz nie ma żadnego związku z poprzednią kontuzją zawodnika, z którą udało mu się wygrać" - czytamy w oświadczeniu klubu.

Carroll opuścił większość poprzedniej kampanii z powodu kontuzji pięty. Na jego koncie znalazło się zaledwie 16 występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy