Kontuzja Laciny Traoré

Kontuzja Laciny Traoré
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Daily Mail

Przebywający na wypożyczeniu w Evertonie Lacina Traoré będzie pauzował przez kilka tygodni z powodu urazu ścięgna podkolanowego - oświadczył szkoleniowiec drużyny Roberto Martínez.

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej zdołał do tej pory wystąpić tylko raz w barwach "The Toffees", co wystarczyło mu do zdobycia jednej bramki. Kontuzji nabawił się podczas rozgrzewki przed niedawnym starciem z Chelsea FC.

- To kwestia raczej tygodni, aniżeli miesięcy - oznajmił Martínez. - Lacina nabawił się bardzo podobnego urazu do tego, z którym borykał się poprzednio. Będzie wykluczony z gry na dłuższy czas, co w tej części sezonu stanowi olbrzymią stratę - dodał.

- Taki obrót spraw jest dla nas rozczarowaniem. Lacina był głodny gry i trenował z wielkim zaangażowaniem od momentu dołączenia do klubu - skwitował.

Szczęśliwie dla Evertonu, na dniach do pełni sił powinien powrócić Romelu Lukaku, który ostatnio pauzował z powodu kontuzji kostki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy