Kontuzja Pandeva

Kontuzja Pandeva fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Genoa CFC

Goran Pandev z powodu urazu uda nie zagra od czterech do sześciu tygodni.


Napastnik Genoi kontuzji nabawił się na jednym z treningów. Dokładne badania wykazały problem z mięśniem dwugłowym uda, przez który będzie zmuszony pauzować przez około miesiąc. Tym samym przedłuży się przerwa w grze Macedończyka, bowiem zmuszony był opuścić trzy ostatnie spotkania "Rossoblu" z uwagi na otrzymanie czerwonej kartki w meczu piątej kolejki przeciwko Lazio.

Pandev do ekipy z Genoi trafił w trakcie letniego okna transferowego z Galatasaray. W bieżącym sezonie wystąpił w pięciu spotkaniach, a na tym etapie rozgrywek jego zespół plasuje się na dwunastej pozycji w ligowej stawce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy