Kontuzja Robinho

Kontuzja Robinho
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: AC Milan

Uraz mięśniowy Robinho eliminuje go z gry na kilka tygodni.

Tym samym oznacza to, że pomocnika Milanu zabraknie w pierwszym starciu Ligi Mistrzów z Atlético Madryt, natomiast powalczy o udział w rewanżu.
 
30-letni Brazylijczyk kontuzji doznał podczas sobotniego ligowego meczu z Napoli.
 
Dla samego zainteresowanego jest to podwójnie zła informacja. Ostatnio nie był podstawowym zawodnikiem kadry "Canarinhos", ale dostał powołanie na mecz towarzyski z Republiką Południowej Afryki, który rozegrany zostanie piątego marca. Chce wtedy pokazać się z jak najlepszej strony i przekonać Luiza Felipe Scolariego do zabrania go na mundial.
 
Robinho w tym sezonie w barwach Milanu w Serie A strzelił trzy bramki w 18 spotkaniach. W reprezentacji w 2013 roku zaliczył zaledwie 83 minuty, ale też jedno trafienie.
 
Dokładny czas przerwy w grze powinny pokazać następne badania, które zostaną przeprowadzone w przyszłym tygodniu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy