Kontuzja Robinho

Kontuzja Robinho
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: AC Milan

Uraz mięśniowy Robinho eliminuje go z gry na kilka tygodni.

Tym samym oznacza to, że pomocnika Milanu zabraknie w pierwszym starciu Ligi Mistrzów z Atlético Madryt, natomiast powalczy o udział w rewanżu.
 
30-letni Brazylijczyk kontuzji doznał podczas sobotniego ligowego meczu z Napoli.
 
Dla samego zainteresowanego jest to podwójnie zła informacja. Ostatnio nie był podstawowym zawodnikiem kadry "Canarinhos", ale dostał powołanie na mecz towarzyski z Republiką Południowej Afryki, który rozegrany zostanie piątego marca. Chce wtedy pokazać się z jak najlepszej strony i przekonać Luiza Felipe Scolariego do zabrania go na mundial.
 
Robinho w tym sezonie w barwach Milanu w Serie A strzelił trzy bramki w 18 spotkaniach. W reprezentacji w 2013 roku zaliczył zaledwie 83 minuty, ale też jedno trafienie.
 
Dokładny czas przerwy w grze powinny pokazać następne badania, które zostaną przeprowadzone w przyszłym tygodniu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy