Kontuzja Sadloka

Kontuzja Sadloka
Redakcja
Redakcja
Źródło: Wisła Kraków

Maciej Sadlok z powodu złamania palca u stopy będzie pauzował przez około miesiąc.

Informację o urazie potwierdził szkoleniowiec Wisły Kraków, Kazimierz Moskal. Defensor uszkodził palca przed spotkaniem z Lechem Poznań. Pierwsze badania nie wykazały nic groźnego, jednak zdecydowano się je powtórzyć i dopiero za drugim razem wykryto uszkodzenie. Tym samym ominie go m.in. niedzielny, prestiżowy mecz przeciwko Legii Warszawa.

Sadlok w zespole "Białej Gwiazdy" występuje od roku. W tym czasie zdołał rozegrać 33 spotkania, w których strzelił dwie bramki i zanotował pięć asyst.
Więcej na temat: Maciej Sadlok Wisła Kraków Polska

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy