Kontuzja Wolskiego

Kontuzja Wolskiego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Lechia Gdańsk

Rafał Wolski doznał kontuzji w niedzielnym meczu Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk a Piastem Gliwice.

Pechowa dla 25-letniego zawodnika Lechii akcja miała miejsce w 72. minucie spotkania. Walcząc w polu karnym Piasta, Wolski w pewnym momencie upadł, co nie było jednak bezpośrednim efektem ataku jednego z rywali. Schodząc z boiska, zawodnik Lechii powstrzymywał łzy, stąd można sądzić, że kontuzja jest naprawdę poważna.

Jak powiedział po ostatnim gwizdku szkoleniowiec zespołu z Gdańska, Adam Owen: - Rafał ma problem z kolanem. W poniedziałek piłkarz przejdzie szczegółowe badania, które wskażą jak poważny jest jego uraz.

Na ten moment nie brakuje spekulacji, że może on sprawić, iż Wolski, który od dłuższego czasu myśli przecież o wyjeździe na Mistrzostwa Świata, w tym sezonie nie pojawi się już na murawie.

Przypomnijmy, że w trakcie zimowego okna siedmiokrotny reprezentant Polski był regularnie łączony z opuszczeniem Lechii. W wyniku transferowego zamieszania nie poleciał on z gdańską drużyną na zgrupowanie w Turcji, zostając wtedy w Trójmieście.

Mecz z Piastem (Lechia przegrała go 0:2) był dla niego jedenastym ligowym występem w trwającym sezonie. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy