Kontuzje trzech zawodników Sunderlandu

Kontuzje trzech zawodników Sunderlandu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sunderland AFC

Ricky Álvarez, Emanuele Giaccherini i Sebastián Coates z powodu kontuzji opuszczą trzy najbliższe kolejki Premier League.

Cała trójka ma pauzować około miesiąca, przez co nie wystąpią w spotkaniach przeciwko Southampton, Arsenalowi i Crystal Palace, co potwierdził menedżer "Czarnych Kotów", Gus Poyet:

- Mamy małe problemy, szczególnie z Álvarezem i Giaccherinim, a dodatkowo trochę z Coatesem. Wydaje nam się, że nie będą do naszej dyspozycji przez najbliższy miesiąc, ale możliwe jest, że jeden z nich będzie pauzował nieco dłużej - powiedział Poyet.

- To nie są dla nas dobre wiadomości, bowiem Ricky z meczu na mecz prezentował się coraz lepiej, natomiast Emanuele był ważnym ogniwem naszej drużyny. Zespół musi się podnieść, a zawodnicy, którzy ich zastąpią muszą potwierdzić swoje umiejętności - dodał.

Po siedmiu kolejkach obecnego sezonu Sunderland plasuje się na 13 pozycji, gromadząc na swoim koncie osiem punktów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy