Kontuzje trzech zawodników Sunderlandu

Kontuzje trzech zawodników Sunderlandu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sunderland AFC

Ricky Álvarez, Emanuele Giaccherini i Sebastián Coates z powodu kontuzji opuszczą trzy najbliższe kolejki Premier League.

Cała trójka ma pauzować około miesiąca, przez co nie wystąpią w spotkaniach przeciwko Southampton, Arsenalowi i Crystal Palace, co potwierdził menedżer "Czarnych Kotów", Gus Poyet:

- Mamy małe problemy, szczególnie z Álvarezem i Giaccherinim, a dodatkowo trochę z Coatesem. Wydaje nam się, że nie będą do naszej dyspozycji przez najbliższy miesiąc, ale możliwe jest, że jeden z nich będzie pauzował nieco dłużej - powiedział Poyet.

- To nie są dla nas dobre wiadomości, bowiem Ricky z meczu na mecz prezentował się coraz lepiej, natomiast Emanuele był ważnym ogniwem naszej drużyny. Zespół musi się podnieść, a zawodnicy, którzy ich zastąpią muszą potwierdzić swoje umiejętności - dodał.

Po siedmiu kolejkach obecnego sezonu Sunderland plasuje się na 13 pozycji, gromadząc na swoim koncie osiem punktów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy