Koulibaly: Wolę wygrać mistrzostwo Włoch niż Ligę Mistrzów!
2017-09-22 10:58:45; Aktualizacja: 8 lat temu
Kalidou Koulibaly stwierdził, że chciałby zdobyć mistrzostwo Włoch, nawet kosztem Ligi Mistrzów.
26-latek już od kilku sezonów zbiera dobre noty we Włoszech i w ostatnich oknach transferowych był łączony z przenosinami do najbogatszych europejskich klubów. Swego czasu poważnie starały się o niego choćby Manchester City i Chelsea, które były gotowe uczynić go najdroższym obrońcą w historii. Ostatecznie z transakcji nic nie wyszło, a Senegalczyk zdaje się dobrze czuć w Napoli.
W wywiadzie udzielonym „Radio Kiss Kiss” piłkarz wypowiedział się na temat szans „Partenopeich” w walce o mistrzostwo Włoch. Defensor zaznaczył, że bardzo zależy mu na uszczęśliwieniu neapolitańskich kibiców.
- Walka o „Scudetto”? Juventus pójdzie swoją drogą, my pójdziemy swoją. Wciąż jest zbyt wcześnie, by cokolwiek przewidywać, to dopiero początek zmagań. Musimy myśleć wyłącznie o sobie - stwierdził Koulibaly.Popularne
- Wszystkie wielkie kluby chcą wygrać ligę, my również. Mimo to, porozmawiamy o tym w późniejszej fazie sezonu. Zobaczymy, w którym miejscu będziemy w marcu-kwietniu. Co gdybym miał wybierać między wygraniem Ligi Mistrzów a zdobyciem mistrzostwa? Wołałbym zdobyć „Scudetto”, to byłoby coś bardzo ważnego dla tego miasta.













![Złe wieści dla polskich kibiców! Tak prezentują się godziny ewentualnych meczów reprezentacji na Mistrzostwach Świata 2026 [OFICJALNIE]](img/photos/112737/170x113/reprezentacja-polski-polska.jpg)
![Lionel Messi z 48. trofeum w karierze! Inter Miami najlepszy w MLS [WIDEO]](img/photos/113367/170x113/inter-miami.jpg)






![Złe wieści dla polskich kibiców! Tak prezentują się godziny ewentualnych meczów reprezentacji na Mistrzostwach Świata 2026 [OFICJALNIE]](img/photos/112737/90x60/reprezentacja-polski-polska.jpg)
![Lionel Messi z 48. trofeum w karierze! Inter Miami najlepszy w MLS [WIDEO]](img/photos/113367/90x60/inter-miami.jpg)





