Kouyaté nie opuści Anderlechtu zimą

Kouyaté nie opuści Anderlechtu zimą fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Sky Sports

Włodarze RSC Anderlecht twierdzą, że obrońca Cheikhou Kouyaté nie opuści klubu w styczniu. Prawdopodobne jest jednak jego odejście latem.

Reprezentant Senegalu jest od dłuższego czasu łączony z przenosinami do Anglii. Zawodnik przyznał, że bardzo chciałby zagrać na Wyspach.

Arsenal, West Ham, Newcastle, Fulham, Cardiff i Southampton to tylko niektóre z klubów, które rzekomo śledziły jego postępy w ostatnich miesiącach.
Mało prawdopodobne jest jednak, że włodarze Anderlechtu przystają na jakąkolwiek ofertę zaraz po Nowym Roku: - Szanse, że zostanie w Anderlechcie podczas zimowego okienka transferowego oceniam na 75 procent. Obiecaliśmy mu transfer po zakończeniu sezonu. Takie same zapewnienie dostali kiedyś Dieumerci Mbokani i Lucas Biglia. Czytam wszędzie, że Kouyaté odejdzie w styczniu, ale nie jestem tego taki pewien. Znalezienie dla niego zastępstwa podczas sezonu byłoby trudne. Pozwolimy mu teraz odejść tylko wtedy, gdy pojawi się naprawdę wysoka oferta – powiedział dyrektor sportowy Anderlechtu Herman Van Holsbeeck.

Latem zeszłego roku Kouyaté otrzymał belgijskie obywatelstwo. Oznacza to, że nie będzie potrzebował pozwolenia na pracę w razie ewentualnych przenosin do Anglii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy