Kret w Bayernie Monachium. Do sieci wyciekły plany taktyczne Juliana Nagelsmanna

Kret w Bayernie Monachium. Do sieci wyciekły plany taktyczne Juliana Nagelsmanna fot. Fabrizio Carabelli / SOPA Images/SIPA USA/PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Bild

W szatni Bayernu Monachium jest kret, a przynajmniej o tym świadczą ostatnie wydarzenia. Do sieci wyciekły szkice taktyczne Juliana Nagelsmanna prezentowane zawodnikom w trakcie meczu z VfL Bochum. Młody trener nie ukrywa swojej frustracji.

O nie najlepszej atmosferze w Bayernie Monachium mówi się od dłuższego czasu. Część zawodników, w tym przede wszystkim Manuel Neuer, nie zgadza się w pełni z decyzjami Juliana Nagelsmanna, który cieszy się w klubie sporą władzą.

Mimo tej niekorzystnej aury bawarska ekipa robi swoje, przewodząc w tabeli Bundesligi i biorąc udział w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, gdzie jej rywalem będzie Manchester City głodnego sukcesów Pepa Guardioli.

Nagelsmann musi się liczyć jednak z pewnymi problemami, wliczając w to cichego konspiranta wynoszącego informacje z szatni. „Bild” informował już o tym jakiś czas temu, przekonując, że ktoś wyraźnie próbuje zaszkodzić interesom 35-letniego trenera.

Temat odżył po tym, jak do sieci wyciekły plany taktycznie niemieckiego szkoleniowca na mecz z VfL Bochum. 

- Jestem zły. Osoba, która ujawnia takie rzeczy, szkodzi piłkarzom. Krety są pod ochroną, więc ich poszukiwanie będzie bardzo trudne. Dla mnie ważne jest to, bym mógł spojrzeć na siebie w lustrze. Wątpię, by osoba dopuszczająca się takich rzeczy, mogła to zrobić - zaczął były opiekun RB Lipsk w rozmowie z „Bildem”.

- Dużo o tym myślę, bo zadaję sobie pytanie: jaki jest cel osoby, która to robi, na co liczy? Motyw nie jest dla mnie jasny. Nie może to być z powodów finansowych. To ułatwia sprawę przeciwnikowi.

W najbliższą niedzielę Bayern Monachium zagra na wyjeździe z Bayerem Leverkusen. 32-krotni mistrzowie Niemiec powalczą o trzecie zwycięstwo z rzędu w lidze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy FC Barcelona zarzuca sieć na „nowego Neuera” FC Barcelona zarzuca sieć na „nowego Neuera” Radosław Sobolewski bliski powrotu na ławkę trenerską. Wybór może zaskakiwać Radosław Sobolewski bliski powrotu na ławkę trenerską. Wybór może zaskakiwać

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy