Kto zastąpi Nestę?

Kto zastąpi Nestę?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Alessandro Nesta najprawdopodobniej po zakończeniu sezonu odejdzie z Milanu. Nadal jednak sprawą nierozstrzygniętą jest kto wypełni lukę po bardzo doświadczonym zawodniku.

Na najpoważniejszego kandydata jest kreowany Angelo Ogbonna, występujący na co dzień na boiskach Serie B. Gracz Torino uchodzi za duża gwiazdę niższego szczebla włoskich rozgrywek, co skutkuje również zainteresowaniem innych dużych europejskich marek. 

Angelo Ogbonna może pochwalić się już dwoma występami w kadrze narodowej Włoch, a jego debiut przypadł na mecz z Polską. Zastąpił on wtedy Domenico Criscito w 77. minucie spotkania.
 
Rzeczą zaporową mogą się okazać pieniądze, mianowicie działacze turyńskiego zespołu życzą sobie za młodego obrońcę aż 20 milionów. Negocjacje podobno nadal trwają. Media już trochę ostrożniej, przy ewentualnych problemach pieniężnych, sugerują że Milan zostanie wzmocniony przez tańszego Davide Astoriego z Cagliari. Lub też za darmo przyjdzie Cesare Natali.    

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy