Kuffour w Juventusie?

Kuffour w Juventusie?
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.juvepoland.com

Odbudowa Juventusu w dalszym ciągu trwa. Zarząd "Starej Damy" zainteresowany jest pozyskaniem obrońcy AS Romy - Samuela Kuffour'a. Miałby on wzmocnić osłabioną defensywe, po odejściu Zambrotty, Thurama i Can(...)

Odbudowa Juventusu w dalszym ciągu trwa. Zarząd "Starej Damy" zainteresowany jest pozyskaniem obrońcy AS Romy - Samuela Kuffour'a. Miałby on wzmocnić osłabioną defensywe, po odejściu Zambrotty, Thurama i Cannavaro.

Wcześniej mówiło się o zainteresowaniu Juventusu takimi graczami jak:Nicolas Burdisso z Interu i Gael Givet z Monaco. Do tego grona dołączył doświadczony reprezentant Ghany. Działacze Juve liczą na jego spokój i opanowanie w obliczu długiego i zapewne ciężkiego sezonu w Serie B.

Roma wycenia Kuffour"a na kwote 1,5-2mln euro. Juventus jest gotowy zaproponować mu 3-letni kontrakt.
Więcej na temat: Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy