Kumbulla na celowniku Chelsea

Kumbulla na celowniku Chelsea
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Jak informują włoskie media, Chelsea obserwuje Marasha Kumbullę z Hellasu Verona.

Albańczyk to jedno z odkryć bieżącego sezonu Serie A, w którym jak dotąd 19-latek uzbierał 16 występów i raz wpisał się na listę strzelców, dokładając to tego wyniku jedno spotkanie w pucharze kraju. Środkowy obrońca urodzony we Włoszech do tej pory przykuwał uwagę głównie ekip z Półwyspu Apenińskiego, jednak teraz zainteresowanie nim zaczęła wykazywać Chelsea.

Nicolò Schira przekonuje, że wysłannicy „The Blues” byli wczoraj obecni na trybunach podczas meczu Lazio z Hellasem Verona, zakończonego wynikiem bezbramkowym, gdzie obserwowali grę wspomnianego Marasha Kumbulli. Jednokrotny reprezentant swojego kraju na arenie międzynarodowej podczas zawodów spisał się znakomicie, wygrywając siedem pojedynków główkowych.

Umowa stopera, który może grać na pozycji defensywnego pomocnika, wygasa 30 czerwca 2022 roku, a jego angażem poza londyńczykami interesują się jeszcze Juventus, Inter Mediolan czy SSC Napoli. „Błękitni” nie tak dawno zresztą oferowali za Albańczyka mierzącego 185 centymetrów wzrostu 20 milionów euro plus bonusy, jednak operacja nie doszła do skutku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy