Kuriozalna sytuacja w meczu reprezentacji Polski. Kędziora i Lewandowski mogli nabawić się kontuzji przez... ochroniarzy [WIDEO]

Kuriozalna sytuacja w meczu reprezentacji Polski. Kędziora i Lewandowski mogli nabawić się kontuzji przez... ochroniarzy [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Służby dbające o zachowanie bezpieczeństwa w trakcie spotkania Izraela z Polską mogły doprowadzić do odniesienia urazów przez Tomasza Kędziorę i Roberta Lewandowskiego.

Drużyna prowadzona przez Jerzego Brzęczka miała pod kontrolą większą część pojedynku z Izraelem. Niestety w końcówce pozwoliła gospodarzom kilka razy zagrozić swojej bramce, co w efekcie przyniosło im gola kontaktowego i zwietrzenie szansy na doprowadzenie do remisu w ostatnich minutach meczu.

Plany naszemu przeciwnikowi skutecznie pokrzyżowali jednak reprezentanci Polski oraz... jeden z ich kibiców, który postanowił wbiec na murawę, aby móc najprawdopodobniej zrobić sobie zdjęcie z Robertem Lewandowskim.

Jeden z ochroniarzy był bardzo bliski zduszenia wszelakiego zagrożenia w zarodku, ale przez posiadanie niewłaściwego obuwia poślizgnął się i całym impetem wpadł w kompletnie nieświadomego Tomasza Kędziorę.

Obrońca Dynama Kijów bardzo szybko pozbierał się z boiska, ale po chwili położył się na placu gry i poprosił o interwencję sztabu medycznego. W międzyczasie inny z ochroniarzy próbując przewrócić niesfornego kibica był o krok od trafienia wślizgiem Roberta Lewandowskiego, który pojawił się na murawie w trakcie drugiej połowy meczu.

Sędzia widząc nieporadność służb był przez moment zdecydowany na natychmiastowe zakończenie spotkania, ale po konsultacji z przedstawicielami obu zespołów zdecydował się ostatecznie wznowić zawody na jeszcze dwie minuty doliczonego czasu gry, w którym to wynik nie uległ już zmianie.

Tym samym „Biało-Czerwoni” odnieślli zasłużone zwycięstwo (2:1), które zapewniło im sobie pierwsze miejsce w grupie oraz przynajmniej rozstawienia w drugim koszyku przed losowaniem decydującej fazy Euro 2020.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy