Kuszenie Dušana Vlahovicia

Kuszenie Dušana Vlahovicia fot. sbonsi / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Juventus cały czas myśli o angażu Dušana Vlahovicia, ale piłkarz Fiorentiny nie chce zmienić klubu w połowie sezonu. W związku z tym turyńczycy opracowali plan przekonania Serba do zmiany zdania - informuje „La Gazzetta dello Sport”.

21-latek otwiera listę życzeń „Starej Damy” i to jest fakt. Dotąd jednak nastawiał się on na pozostanie we Florencji do końca sezonu, dlatego turyńczycy nie wykonywali zdecydowanych ruchów, ale to wkrótce może się zmienić.

Według najnowszych wieści zainicjowali oni rozmowy, które mają uświadomić graczowi, że jeśli zmieni zdanie, będzie posiadaczem najwyższej pensji w całej drużynie.

Reprezentant Serbii aktualnie inkasuje 800 tysięcy euro netto rocznie, a Juventus oferuje mu siedem milionów plus bonusy i ma nadzieję, że dzięki temu uda mu się przekonać piłkarza do odejścia z Fiorentiny.

Pracodawca atakującego wycenił go na 70 milionów euro, ale zdobywca Pucharu Włoch z poprzedniej kampanii nie dysponuje taką sumą. Mając to na uwadze, jest on skłonny włączyć do całej operacji Dejana Kulusevskiego i dorzucić dodatkowe 35 milionów, niekonieczne płatne od razu.

Jak podkreśla „La Gazzeta dello Sport”, ekipa z Allianz Stadium chce zamknąć transfer Dušana Vlahovicia jak najszybciej, wobec czego należy spodziewać się w ostatnich dniach styczniowego okna zintensyfikowanej pracy. Kluczem jest jednak decyzja samego gracza - musi dać „zielone światło”, a to jak dotąd nie nastąpiło.

Wielokrotni mistrzowie Włoch czekają na rozwój wypadków, jednocześnie badając inne tory. Jedną z opcji nadal pozostaje choćby Anthony Martial.

Gwiazda „Violi” jak dotąd strzeliła 20 goli i może pochwalić się bilansem 49 trafień w 108 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy