Kwartet Liverpoolu wróci na finał Pucharu Ligi?

Kwartet Liverpoolu wróci na finał Pucharu Ligi?
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Sky Sports

Czterech ważnych piłkarzy Liverpoolu może powrócić na niedzielny finał Pucharu Ligi Angielskiej.

Adam Lallana oraz Joe Allen nie pojawili się na boisku w barwach "The Reds" od 6 lutego. Z kolei Martin Škrtel nie grał od połowy grudnia. Cała trójka narzekała na urazy mięśniowe, a dwaj Brytyjczycy również na problemy z łydkami.

Do składu na niedzielny mecz z Manchesterem City być może powróci też wcześniej kontuzjowany Dejan Lovren.

To oznacza, że Jürgen Klopp nie będzie mógł skorzystać jedynie ze swoich dwóch seniorów - Joe Gomez oraz Danny Ings są wyeliminowani z gry przez problemy z więzadłami krzyżowymi.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy