Kwartet Liverpoolu wróci na finał Pucharu Ligi?

Kwartet Liverpoolu wróci na finał Pucharu Ligi?
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Sky Sports

Czterech ważnych piłkarzy Liverpoolu może powrócić na niedzielny finał Pucharu Ligi Angielskiej.

Adam Lallana oraz Joe Allen nie pojawili się na boisku w barwach "The Reds" od 6 lutego. Z kolei Martin Škrtel nie grał od połowy grudnia. Cała trójka narzekała na urazy mięśniowe, a dwaj Brytyjczycy również na problemy z łydkami.

Do składu na niedzielny mecz z Manchesterem City być może powróci też wcześniej kontuzjowany Dejan Lovren.

To oznacza, że Jürgen Klopp nie będzie mógł skorzystać jedynie ze swoich dwóch seniorów - Joe Gomez oraz Danny Ings są wyeliminowani z gry przez problemy z więzadłami krzyżowymi.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy