Kylian Mbappé podpisze nowy kontrakt po to, aby dać zarobić PSG?!

Kylian Mbappé podpisze nowy kontrakt po to, aby dać zarobić PSG?! fot. Gao Jing/Xinhua/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Telegraph | Jason Burt [Twitter]

Kylian Mbappé skłania się ku przedłużeniu umowy z Paris Saint-Germain. Może to być ukłon w stronę francuskiej ekipy, której zawodnik nie chce opuszczać bez jakiegokolwiek zarobku - przekazał Jason Burt z „The Telegraph”.

W ostatnim czasie francuskie media zaczęły kolportować zaskakujące informacje o możliwości podpisania nowej umowy przez 23-letniego napastnika. Mowa o krótkoterminowym porozumieniu maksymalnie na dwa lata, choć bardziej prawdopodobny jest scenariusz z dokumentem opatrzonym datą końcową 30 czerwca 2023 roku.

„The Telegraph” potwierdza doniesienia. Według brytyjskiego dziennika zawodnik nie zamyka się na pozostanie w stolicy Francji.

Atakujący kilka miesięcy temu przyznał, że jego celem było odejście do Realu Madryt, ale chciał jednocześnie, aby jego pracodawca mógł uzyskać z tego tytułu godziwy zarobek. Następnie nastawienie piłkarza potwierdził Leonardo.

Idąc tym tropem, Jason Burt z „The Telegraph” przekonuje, że Kylian Mbappé może przedłużyć współpracę z PSG, co nie jest jednak równoznaczne z chęcią jego pozostania. Chodzi o to, aby lider Ligue 1 mógł dokonać sprzedaży i zarobić na transferze do „Królewskich”.

Dziennikarz podkreślił, że hiszpański klub jest cały czas spokojny o podpis mistrza świata z 2018 roku. Niewykluczone jednak, że ostatecznie operacja nie zostanie przeprowadzona na zasadzie wolnego transferu, co byłoby możliwe tylko i wyłącznie w przypadku wygaśnięcia kontraktu.

Mbappé w bieżących rozgrywkach uzbierał 18 trafień i zanotował 15 asyst.

Ubiegłego lata paryżanie odrzucili ofertę na poziomie 160 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy