Landzaat zawodnikiem Wigan Athletic

Landzaat zawodnikiem Wigan Athletic
Redakcja
Redakcja
Źródło:

<br>AZ Alkmaar zaakceptowało ofertę Wigan za pomocnika Denny'ego Landzaata.<br> <br>30-letni Holender brał udział w tegorocznych Mistrzostwach Świata, a w reprezentacji rozegrał już 21 spotkań.<br> <br>W(...)


AZ Alkmaar zaakceptowało ofertę Wigan za pomocnika Denny'ego Landzaata.

30-letni Holender brał udział w tegorocznych Mistrzostwach Świata, a w reprezentacji rozegrał już 21 spotkań.

Wigan musiało rywalizować o tego zawodnika z Espanyolem Barcelona ale Paul Jewell wykazał się większym zaangażowaniem i chęcią pozyskania tego zawodnika.

"Myślę, że jest zawodnikiem, który może mieć ogromny wpływ na grę naszej drużyny, dlatego mam nadzieję, że ten transfer dojdzie do skutku."

"Mówienie o piłkarzu zanim go pozyskamy nigdy nie miało miejsca, ale w tym przypadku wszyscy już o tym wiedzą."

Landzaat strzelił jako pomocnik 10 goli w Eredivisie w poprzednim sezonie.

Zawodnik, który rozpoczął swoją grę w szkółce piłkarskiej Ajaxu Amstersam, grałjuż w takich klubach jak MVV Maastricht czy Willem II.
Więcej na temat: Holandia Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy