Lassana Diarra jednak odejdzie?

Lassana Diarra jednak odejdzie?
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: La Provence

Włodarze Galatasarayu są zainteresowani ściągnięciem Lassany Diarry z Olympique Marsylia.

Francuz w maju wyjawił, że zamierza opuścić tego lata ekipę „Les Phocéens”. Ostatnio jednak temat jego transferu przycichł.

W środowy wieczór pojawiły się jednak doniesienia o tym, iż walkę o zakontraktowanie Diarry podejmują włodarze Galatasarayu. Przedstawiciele tureckiego klubu udali się w podróż samolotem do Francji, aby przekonać pomocnika do zmiany pracodawcy.

Według nieoficjalnych doniesień „Galata” oferuje 31-latkowi trzyletnią umowę. Decyzja należy teraz do samego zawodnika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy