Lech Poznań: Radosław Murawski jednak nie wróci do Polski zimą. Wszystko zmienił jeden przelew

Lech Poznań: Radosław Murawski jednak nie wróci do Polski zimą. Wszystko zmienił jeden przelew fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sebastian Staszewski I Interia

Szanse na zimowy transfer Radosława Murawskiego do Lecha Poznań są minimalne - podaje Sebastian Staszewski z Interii.

Niewiele wcześniej Radosław Nawrot pisał na łamach Interii, że „Kolejorz” jest blisko ściągnięcia do siebie pomocnika Denizlisporu już w zimowym oknie. Staszewski donosi jednak teraz, że Turcy zareagowali na całą sytuację, przelewając na konto piłkarza około 250 tysięcy euro. Tym samym spłacili oni wszystkie zaległości względem jego osoby i zablokowali mu możliwość rozwiązania kontraktu z winy klubu.

Zdaniem powyższego źródła transfer Murawskiego do Lecha w zimowym oknie jest tym samym wykluczony. Do normalnego wykupienia zawodnika przez poznaniaków bowiem raczej nie dojdzie.

Nie oznacza to jednak, że Murawski finalnie nie trafi do Lecha. Bardzo możliwy jest wolny transfer po zakończeniu sezonu, kiedy to wygaśnie jego umowa.

Denizlisporowi zależy na tym, by polski pomocnik pomógł mu w drugiej części rozgrywek. Pierwsza nie była dla niego udana. W 20 meczach drużyna zdobyła 14 punktów i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli tureckiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy