Lech Poznań się nie zatrzymuje. Ľubomír Šatka o krok od „Kolejorza”

Lech Poznań się nie zatrzymuje. Ľubomír Šatka o krok od „Kolejorza”
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info | Gazeta Wyborcza

Jak udało nam się ustalić, Ľubomír Šatka jest bardzo blisko przeprowadzki do Lecha Poznań.

W niedzielę media informowały o testach medycznych Đorđe Crnomarkovicia. Serb miał się pojawić przy Bułgarskiej w poniedziałek. Okazuje się jednak, że nie będzie to jedyne wzmocnienie defensywy klubu z Poznania. O krok od Lecha jest bowiem Ľubomír Šatka.

23-latek to nominalny środkowy obrońca, który w 2017 roku zamienił Newcastle United na Dunajską Stredę. Wkrótce czeka go kolejna zmiana barw. Z tego, co udało nam się ustalić, zawodnik jest po słowie z „Kolejorzem”. Do drużyny prowadzonej przez Dariusza Żurawia miałby przenieść się jednak po dwumeczu jego obecnej drużyny z Cracovią w eliminacjach Ligi Europy.

Defensor to sześciokrotny reprezentant Słowacji. Przez ekspertów jest uważany za zawodnika obdarzonego dużym potencjałem. O jego względy zabiegało wiele innych ekip, a mimo trafi on prawdopodobnie do Poznania.

Šatka rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 37 meczów. W tym czasie strzelił cztery gole i zanotował jedną asystę. Jego kontrakt ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku.

Jako pierwszy informację o zainteresowaniu Šatką podał Radosław Nawrot z „Gazety Wyborczej”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy