Legia Warszawa chce Jorge Félixa. Może go mieć już zimą!

Legia Warszawa chce Jorge Félixa. Może go mieć już zimą!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Jorge Félix znalazł się w kręgu zainteresowań Legii Warszawa - poinformował „Przegląd Sportowy”.

Skrzydłowy należy do jednych z wyróżniających się zawodników Piasta Gliwice i jest niewątpliwie jednym z ojców największego sukcesu w historii klubu w postaci zdobycia mistrzostwa Polski w poprzednich rozgrywkach.

28-letni piłkarz nie zdecydował się na opuszczenie zespołu po sięgnięciu po swój pierwszy znaczący tytuł w karierze i w dalszym ciągu utrzymuje w nim wysoką formę, co powoduje naturalnie wzrost zainteresowania jego osobą ze strony przedstawicieli różnych drużyn.

Wśród nich znajduje się między innymi Legia Warszawa, która ma wyrażać gotowość do pozyskania hiszpańskiego gracza już w trakcie zimowego okienka transferowego.

Ekipa z województwa śląskiego nie przejawia chęci do zakończenia współpracy z Jorge Félixem i najchętniej przedłużyłaby z nim wygasającą wraz z końcem czerwca umowę. W tym celu przedstawiciele Piasta mieli przedstawić mu nawet ofertę, ale niewiele na to wskazuje, aby spotkała się ona z aprobatą skrzydłowego, który miałby inkasować około 10-12 tysięcy euro miesięcznie, dlatego też coraz bardziej skłania się ku opuszczeniu szeregów drużyny z Gliwic, a ta jeśli myśli o zarobieniu z tego tytułu jakiś pieniędzy będzie musiała go sprzedać przed startem drugiej cześć trwającego sezonu.

„Wojskowi” biorą pod uwagę taki scenariusz, dlatego gromadzą odpowiednie środku na ewentualne pozyskanie 28-latka, choć nie jest wcale tajemnicą, że najlepszym dla nich rozwiązaniem byłoby sprowadzenie go na zasadzie wolnego transferu wraz z początkiem lipca.

Zespół ze stolic w obu przypadkach nie będzie miał jednak ułatwionego zadania, ponieważ Hiszpan cieszy się zainteresowaniem ze strony klubów z rodzimego kraju oraz Włoch i Rosji.

Jorge Félix strzelił dwanaście bramek oraz zanotował jedną asystę w trwających rozgrywkach w dotychczas 23 rozegranych meczach dla Piasta Gliwice.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy