Legia Warszawa chce Jorge Félixa. Może go mieć już zimą!

Legia Warszawa chce Jorge Félixa. Może go mieć już zimą!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Jorge Félix znalazł się w kręgu zainteresowań Legii Warszawa - poinformował „Przegląd Sportowy”.

Skrzydłowy należy do jednych z wyróżniających się zawodników Piasta Gliwice i jest niewątpliwie jednym z ojców największego sukcesu w historii klubu w postaci zdobycia mistrzostwa Polski w poprzednich rozgrywkach.

28-letni piłkarz nie zdecydował się na opuszczenie zespołu po sięgnięciu po swój pierwszy znaczący tytuł w karierze i w dalszym ciągu utrzymuje w nim wysoką formę, co powoduje naturalnie wzrost zainteresowania jego osobą ze strony przedstawicieli różnych drużyn.

Wśród nich znajduje się między innymi Legia Warszawa, która ma wyrażać gotowość do pozyskania hiszpańskiego gracza już w trakcie zimowego okienka transferowego.

Ekipa z województwa śląskiego nie przejawia chęci do zakończenia współpracy z Jorge Félixem i najchętniej przedłużyłaby z nim wygasającą wraz z końcem czerwca umowę. W tym celu przedstawiciele Piasta mieli przedstawić mu nawet ofertę, ale niewiele na to wskazuje, aby spotkała się ona z aprobatą skrzydłowego, który miałby inkasować około 10-12 tysięcy euro miesięcznie, dlatego też coraz bardziej skłania się ku opuszczeniu szeregów drużyny z Gliwic, a ta jeśli myśli o zarobieniu z tego tytułu jakiś pieniędzy będzie musiała go sprzedać przed startem drugiej cześć trwającego sezonu.

„Wojskowi” biorą pod uwagę taki scenariusz, dlatego gromadzą odpowiednie środku na ewentualne pozyskanie 28-latka, choć nie jest wcale tajemnicą, że najlepszym dla nich rozwiązaniem byłoby sprowadzenie go na zasadzie wolnego transferu wraz z początkiem lipca.

Zespół ze stolic w obu przypadkach nie będzie miał jednak ułatwionego zadania, ponieważ Hiszpan cieszy się zainteresowaniem ze strony klubów z rodzimego kraju oraz Włoch i Rosji.

Jorge Félix strzelił dwanaście bramek oraz zanotował jedną asystę w trwających rozgrywkach w dotychczas 23 rozegranych meczach dla Piasta Gliwice.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy