Legia Warszawa chce ośmiokrotnego reprezentanta Rumunii. Ma jednak poważnego konkurenta

2022-01-11 20:27:20; Aktualizacja: 2 lata temu
Legia Warszawa chce ośmiokrotnego reprezentanta Rumunii. Ma jednak poważnego konkurenta Fot. ninopavisic / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: sport.ro

Na celowniku Legii Warszawa znalazł się Cristian Ganea, o czym informuje sport.ro. Zainteresowanie usługami defensora przejawia też Panathinaikos.

Do tej pory Legia Warszawa pozyskała tylko Patryka Sokołowskiego z Piasta Gliwice, ale sport.ro informuje, że mistrzowie Polski ostrzą sobie zęby na lewego defensora Arisu Saloniki, Cristiana Ganeę.

Umowa 29-latka z obecnym klubem wygasa 30 czerwca 2022 roku, dlatego też wydaje się, że jego cena nie będzie zbyt wygórowana, co zwiększa prawdopodobieństwo powodzenia tej transakcji.

Zastanawia jednak co innego. „Wojskowi” mają obecnie w kadrze dwóch lewych obrońców, a więc Yuriego Ribeiro oraz Filipa Mladenovicia, dlatego wydaje się, że na ten moment sprowadzanie kolejnego zawodnika o podobnej charakterystyce mija się z celem.

Rumuńskie media przekonują jednak, że temat jest poważny i wkrótce dojdzie do kluczowych rozmów, a sprawa ma się wyjaśnić w ciągu kilku najbliższych dni. Sytuacji przygląda się także Panathinaikos.

Obrońca, który w przeszłości był związany między innymi z Athletic Club, rozegrał w tym sezonie 18 meczów.

Ganea to ośmiokrotny reprezentant Rumunii.