Legia Warszawa: Przyszłość Bartosza Kapustki wyjaśniona

Legia Warszawa: Przyszłość Bartosza Kapustki wyjaśniona fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia.net

Legia Warszawa przedłużyła umowę z Bartoszem Kapustką - informuje Legia.net.

Kontrakt Kapustki był ważny do 30 czerwca tego roku, ale Legia miała opcję jego jednostronnego przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Jak podaje Legia.net, klub ze stolicy naszego kraju zdecydował się z niej skorzystać. Miało do tego dojść w minionych dniach. Umowa 25-latka jest już więc ważna do połowy 2023 roku.

Ostatni mecz w barwach Legii Kapustka rozegrał 21 lipca zeszłego roku. Ciesząc się z gola w spotkaniu eliminacji Ligi Mistrzów z Florą (2:1), zawodnik doznał kontuzji, zrywając więzadło krzyżowe przednie w kolanie.

Pierwsze szacunki wskazywały na możliwą dziewięciomiesięczną przerwę w grze Kapustki. Jeśli się to sprawdzi, ofensywny pomocnik powinien wrócić na murawę w kwietniu.

Obecnie Kapustka jest w drodze na zgrupowanie Legii w Dubaju, gdzie będzie kontynuował rehabilitację.

Jego dotychczasowy bilans w koszulce mistrza Polski to 36 występów, cztery bramki i cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy