Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego

Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Izabela Kruk I Legia Warszawa

Legia Warszawa odniosła się do ostatnich doniesień na temat Williama Rémy’ego.

W środę w sieci pojawiły się zdjęcia francuskiego środkowego obrońcy bawiącego się na imprezie. Jak podawał portal Legia.net, Rémy nie trenował dzisiaj z zespołem i nie mógł wejść do szatni.

Sprawę skomentowała Izabela Kruk, rzecznik Legii.

„W związku z potwierdzeniem złamania przez zawodnika zasad obowiązujących w klubie i ogólnych przepisów związanych z sytuacją pandemiczną, William Rémy został niezwłocznie odizolowany do drużyny i przebywa na kwarantannie. Klub wyciągnie wobec niego zdecydowane konsekwencje” - napisała na Twitterze.

Póki co nie wiadomo, jaka kara zostanie nałożona na piłkarza.

Wracający do pełni sił Rémy zanotował w tym sezonie trzy występy w koszulce Legii.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy