Legrottaglie trafi do Besiktasu?

Legrottaglie trafi do Besiktasu?
Redakcja
Redakcja
Źródło: tribalfootball

Obrońca Juventusu Turyn, Nicola Legrottaglie najprawdopodobniej będzie bronił barw tureckiego Besiktasu już od zbliżającego się sezonu.<br> <br>Według <i>Hurryiet</i> Legrottaglie zaakceptował już warunki kont(...)

Obrońca Juventusu Turyn, Nicola Legrottaglie najprawdopodobniej będzie bronił barw tureckiego Besiktasu już od zbliżającego się sezonu.

Według Hurryiet Legrottaglie zaakceptował już warunki kontraktu. Turecki klub oferuje 1.6 mln dolarów "Starej Damie". Włoch zarabiałby w nowej drużynie 1.1 mln dolarów na sezon.

Gdyby Nicola Legrottaglie pozostał w Juve to ciężko byłoby mu wywalczyć miejsce w podstawowej "11", a nawet miałby problemy jako rezerwowy.

Więcej na temat: Włochy Turcja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy