Lehmann wróci do Dortmundu?

2007-12-23 11:50:37; Aktualizacja: 16 lat temu
Lehmann wróci do Dortmundu?
Redakcja
Redakcja Źródło: Transfermarkt.de / Borussia.com.pl

Od dłuższego czasu nie ustają spekulacje odnośnie dalszych losów bramkarza Arsenalu Londyn - Jensa Lehmanna.Niemiec stracił miejsce w bramce „Kanonierów” na rzecz Manuela Almuni, a jedyną drogą, jak(...)

Od dłuższego czasu nie ustają spekulacje odnośnie dalszych losów bramkarza Arsenalu Londyn - Jensa Lehmanna.Niemiec stracił miejsce w bramce „Kanonierów” na rzecz Manuela Almuni, a jedyną drogą, jaka może zagwarantować mu pewnie miejsce w drużynie narodowej na ME 2008 jest gra w drużynie klubowej, stąd ciągłe spekulacje odnośnie jego osoby.

Jakiś czas temu spekulowano, że były zawodnik BVB wróci do Bundesligi, aby bronić barw VfL Wolfsburg. Jak na razie temat ten ucichł, ale pojawiły się nowe doniesienia. Podobno zawodnik miałby powrócić do klubu do Dortmundu, aby zastąpić tam kontuzjowanego Romana Weidenfellera, który z powodu kontuzji ramienia nie zagra przez co najmniej trzy miesiące.

Z kolei nieunikniony wydaję się być transfer gracza Sevilli - Andreasa Hinkela. Oba kluby porozumiały się już co do kwestii finansowych, a piłkarz ma trafić na Signal Iduna Park za kwotę 3.5 mln euro.
Więcej na ten temat: Anglia Niemcy