Leicester chce napastnika z Premier League. 20 milionów odrzucone!

Leicester chce napastnika z Premier League. 20 milionów odrzucone! fot. Transfery.info
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: Sky Sports

Leicester City próbuje sprowadzić Troya Deeneya.

Mistrzowie Anglii intensyfikują poszukiwania napastnika. Przyszłość Jamie'ego Vardy'ego jest niepewna po tym, jak swoją propozycję przedstawił mu Arsenal, a w kadrze "Lisów" nie ma drugiego tak skutecznego snajpera. Dlatego Claudio Ranieri musi sprowadzić do klubu nowego gracza na tę pozycję.

Jego wybór padł na Troya Deeneya. 27-letni Anglik strzelił w zeszłym sezonie 13 goli w Premier League. Poza tym pasuje do filozofii włoskiego menedżera, który wolałby nie sprowadzać do zespołu wielkich gwiazd, zdolnych do zepsucia świetnej atmosfery panującej na King Power Stadium.

Problemem może okazać się niechęć Watfordu do pozbycia się napastnika. Deeney gra dla "Szerszeni" już od sześciu lat i w tym czasie zdobył prawie 100 bramek dla klubu. Dlatego tylko naprawdę wysoka oferta może przekonać działaczy do transferu. Kontrakt Anglika wygasa dopiero w 2020 roku, więc jego obecni pracodawcy mają bardzo komfortową pozycję negocjacyjną. Z informacji "Sky Sports" wynika, że Watford odrzucił już propozycję Leicester wartą około 20 milionów funtów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub zaprasza do siebie Victora Osimhena. „Czekamy na ciebie. Nie zastanawiaj się dwa razy” Klub zaprasza do siebie Victora Osimhena. „Czekamy na ciebie. Nie zastanawiaj się dwa razy” Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Złe wieści w sprawie Michała Żyry [OFICJALNIE] Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Pierwsze sensacje w Pucharze Polski 2023/2024. Dwóch Ekstraklasowiczów na deskach Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy