Leicester planuje transfer warty... milion funtów!

Leicester planuje transfer warty... milion funtów!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: A Bola

Leicester City chce sprowadzić Portugalczyka Mikę.

25-letni bramkarz Boavisty zbiera znakomite recenzje za ostatni sezon w lidze portugalskiej. W 29 występach wpuścił bowiem zaledwie 26 bramek, 12 razy zachowując natomiast czyste konto.

Umowa zawodnika wygasa jednak już za rok i, w związku z jego niechęcią do podpisania nowej, Boavista jest gotowa sprzedać go już tego lata. Zdaniem "A Boli", ten fakt natychmiast przyciągnął uwagę Leicester City.

Mistrzowie Anglii szukają rywala dla Kaspera Schmeichela, bowiem jego dotychczasowy zmiennik, Mark Schwarzer, prawdopodobnie opuści King Power Stadium. "Skautingowy mistrz" Leicester, Steve Walsh, polecił właśnie Mikę jako potencjalny nabytek. Teraz mają się zacząć negocjacje w sprawie wartego milion funtów transferu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy