Leicester planuje transfer warty... milion funtów!

Leicester planuje transfer warty... milion funtów!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: A Bola

Leicester City chce sprowadzić Portugalczyka Mikę.

25-letni bramkarz Boavisty zbiera znakomite recenzje za ostatni sezon w lidze portugalskiej. W 29 występach wpuścił bowiem zaledwie 26 bramek, 12 razy zachowując natomiast czyste konto.

Umowa zawodnika wygasa jednak już za rok i, w związku z jego niechęcią do podpisania nowej, Boavista jest gotowa sprzedać go już tego lata. Zdaniem "A Boli", ten fakt natychmiast przyciągnął uwagę Leicester City.

Mistrzowie Anglii szukają rywala dla Kaspera Schmeichela, bowiem jego dotychczasowy zmiennik, Mark Schwarzer, prawdopodobnie opuści King Power Stadium. "Skautingowy mistrz" Leicester, Steve Walsh, polecił właśnie Mikę jako potencjalny nabytek. Teraz mają się zacząć negocjacje w sprawie wartego milion funtów transferu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy