Lennon: Forrest nie jest na sprzedaż

Lennon: Forrest nie jest na sprzedaż
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Sky Sports

Menedżer Celtiku Glasgow Neil Lennon stwierdził, że skrzydłowy jego zespołu James Forrest nie zostanie nigdzie sprzedany.

W ostatnich dniach pojawiły się pogłoski sugerujące, że pozyskaniem 22-latka zainteresowany jest beniaminek Premier League Cardiff City. Walijski klub chciałby zakontraktować Forresta podczas styczniowego okienka transferowego.

- Nie jestem zaskoczony, że wiele klubów uważnie obserwuje poczyniania Forresta, ponieważ to wspaniały zawodnik - powiedział Lennon. - Ponad rok temu podpisał on jednak z nami długoterminowy kontrakt (do 2016 roku), dlatego nie jest na sprzedaż.

- Celtic jest w stabilnej pozycji zarówno sportowej jak i finansowej, co rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach. Wszyscy piłkarze są zadowoleni i nie wykazują chęci odejścia z drużyny - dodał szkoleniowiec.

James Forrest jest wychowankiem Celtiku, do którego pierwszego zespołu został włączony w 2010 roku. Od tamtej pory zaliczył 111 spotkań, notując 22 trafienia oraz szesnaście asyst. W reprezentacji Szkocji ma na swoim koncie dziewięć występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy