Lennon: Forster i Brown zostaną w Celticu

Lennon: Forster i Brown zostaną w Celticu
Krzysztof Klebanowski
Krzysztof Klebanowski
Źródło: Sky Sports

Menedżer Celticu, Neil Lennon, powiedział, że Fraser Forster i Scott Brown nie są na sprzedaż.

W mediach dużo mówiło się o prawdopodobnym odejściu obu piłkarzy. Forster łączony był z Benfiką Lizbona. Wszystkiemu jednak zaprzeczył Lennon. - Nie było konkretnych ofert za Forstera. On nie jest na sprzedaż i nie ma mowy, że pozwolę mu odejść – uciszył plotki Lennon.

Trener jest również nieugięty w sprawie ewentualnego odejścia kapitana Celticu, Browna. będzie pobyt w klubie, mówiąc, że jest zaangażowana w Celticu i nie jest zainteresowany wyjazdem. - Scott zadomowił się tutaj. Nigdy nie dawał mi żadnych znaków, że chce odejść. Niedawno założył rodzinę i myślę, że skończy swoją karierę tutaj – dodał.

Napastnik Georgios Samaras nie wierzy, że Brown będzie chciał odejść i sprawdzić swoich sił w Anglii, ponieważ w Celticu ma bardzo dobrą markę.

- Jego jakość jest na naprawdę na wysokim poziomie. Jest kapitanem Celticu, w tym klubie gra już siedem lat. Nie musi iść gdzieś, by udowodnić coś sobie i ludziom. Wszyscy w niego wierzą. Jego mentalność jest taka, że nigdy nie odejdzie z Celticu, by trafić do angielskiego klubu i coś udowadniać. On tu zostanie, by grać w europejskich pucharach i zdobywać kolejne tytuły – wypowiedział się na temat kolegi z zespołu Grek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy