Lestienne do Milanu?
2014-08-24 13:19:58; Aktualizacja: 11 lat temu
Zawodnik Club Brugge, Maxime Lestienne, może zostać nowym zawodnikiem AC Milan.
Dla Milanu transfer skrzydłowego jest obecnie priorytetem. W związku z przedłużającymi się negocjacjami z Torino dotyczących transferu Alessio Cerciego, klub z Mediolanu rozgląda się za alternatywą. Taką może być 22-letni pomocnik trzeciej drużyny ligi belgijskiej poprzedniego sezonu.
Lestienne miałby zostać wypożyczony na rok, jednak "Rossoneri" posiadaliby prawo pierwokupu. Działacze w ostatnim czasie kontaktowali się z agentami piłkarza i ten byłby skłonny przenieść się na San Siro.
W zespole z Brugii występuje od 2010 roku, kiedy to przyszedł z Mouscron. W barwach "Blauw en Zwart" rozegrał jak dotąd 156 spotkań, w których zdobył 39 bramek i zanotował 35 asyst.






![Miał być hit, dostali wielki kit. Cztery miesiące i Kurt Zouma na bezrobociu [OFICJALNIE]](img/photos/114404/170x113/kurt-zouma.jpg)







![Miał być hit, dostali wielki kit. Cztery miesiące i Kurt Zouma na bezrobociu [OFICJALNIE]](img/photos/114404/90x60/kurt-zouma.jpg)






