Letni transfer Bonucciego?!

Letni transfer Bonucciego?! fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Romeo Agresti I Goal.com I Parisunited.fr

Romeo Agresti poinformował, że działacze Paris Saint-Germain nawiązali kontakt z Juventusem w sprawie potencjalnego transferu Leonardo Bonucciego.

Do przeprowadzki 32-letniego stopera do stolicy Francji przyczynić się może to, jak potoczą się losy Matthijsa de Ligta. Kapitan Ajaksu jest coraz bliżej przenosin do Juventusu. Jeśli dojdzie do takiego transferu, PSG straci szansę na zakontraktowanie obrońcy, o którego starało się przez długi czas. Z drugiej strony, przeprowadzka Holendra do Turynu zwiększy szansę na odejście z Juventusu Bonucciego.

PSG już wcześniej interesowało się Włochem, ale ten nigdy nie przystał na jego propozycję. W 2017 roku zdecydował się na odejście z Juventusu, lecz wybrał Milan. Na „stare śmieci” wrócił jednak już po kilkunastu miesiącach. W minionym sezonie rozegrał w koszulce mistrza Włoch 41 spotkań. Zdobył trzy bramki i zanotował trzy asysty.

Niedawno Juventus opuścił Massimiliano Allegri, którego następcą został Maurizio Sarri. Zbliżający się transfer De Ligta oraz ta zmiana mogą wpłynąć na to, iż Bonucci tym razem zdecyduje się przenieść do Paryża.

Portal Parisunited.fr pisze, że doświadczony obrońca może być dostępny za 30-40 milionów euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy