Lewczuk w Legii

Lewczuk w Legii
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: sportowefakty.pl, weszlo.com

Igor Lewczuk ma dziś zostać oficjalnie zaprezentowany jako zawodnik Legii Warszawa.

Obrońca Zawiszy Bydgoszcz zaliczył bardzo udaną rundę. Był jednym z filarów defensywy "Niebiesko-Czarnych" , dzięki czemu zajął trzecie miejsce w rankingu defensorów T-Mobile Ekstraklasy. Zdobył też Puchar Polski.

Wyrózniająca postawa Lewczuka zaowocowała powołaniem do reprezentacji Polski. Na zimowym zgrupowaniu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wystąpił w meczach przeciwko Norwegii i Mołdawii. 

29-letni Lewczuk przechodzi do Legii na zasadzie transferu definitywnego. Ma podpisać trzyletni kontrakt. Jest to czwarty nabytek warszawskiego zespołu w letnim oknie transferowym.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy