Lewczuk wraca do Ekstraklasy?!

Lewczuk wraca do Ekstraklasy?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Tomasz Włodarczyk | Przegląd Sportowy

Igor Lewczuk może w przyszłym sezonie grać dla Rakowa Częstochowa.

Tomasz Włodarczyk poinformował na Twitterze, że doświadczony obrońca prowadzi rozmowy z ekipą, która w przyszłym sezonie będzie występowała jako beniaminek w LOTTO Ekstraklasie. Dziennikarz "Przeglądu Sportowego" nie określił jednak, jak bardzo te negocjacje są zaawansowane.

Drużyna prowadzona przez Marka Papszuna chce latem pozyskać dwóch środkowych obrońców, z doświadczeniem, mogących od razu wskoczyć do podstawowego składu. 33-latek wydaje się spełniać te oczekiwania.

Dwukrotny reprezentant Polski od pierwszego lipca będzie wolnym zawodnikiem, bo dzień wcześniej wygaśnie jego umowa z Girondins Bordeaux. 

Lewczuk w zakończonym sezonie rozegrał zaledwie pięć spotkań w Ligue 1, ale rok wcześniej odgrywał dużo większą rolę we francuskim zespole, do którego dołączył w 2016 roku jako filar defensywy warszawskiej Legii.

Temat zawodnika w ostatnim czasie sondowała też Korona Kielce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy