Lewczuk wraca do Ekstraklasy?!

Lewczuk wraca do Ekstraklasy?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Tomasz Włodarczyk | Przegląd Sportowy

Igor Lewczuk może w przyszłym sezonie grać dla Rakowa Częstochowa.

Tomasz Włodarczyk poinformował na Twitterze, że doświadczony obrońca prowadzi rozmowy z ekipą, która w przyszłym sezonie będzie występowała jako beniaminek w LOTTO Ekstraklasie. Dziennikarz "Przeglądu Sportowego" nie określił jednak, jak bardzo te negocjacje są zaawansowane.

Drużyna prowadzona przez Marka Papszuna chce latem pozyskać dwóch środkowych obrońców, z doświadczeniem, mogących od razu wskoczyć do podstawowego składu. 33-latek wydaje się spełniać te oczekiwania.

Dwukrotny reprezentant Polski od pierwszego lipca będzie wolnym zawodnikiem, bo dzień wcześniej wygaśnie jego umowa z Girondins Bordeaux. 

Lewczuk w zakończonym sezonie rozegrał zaledwie pięć spotkań w Ligue 1, ale rok wcześniej odgrywał dużo większą rolę we francuskim zespole, do którego dołączył w 2016 roku jako filar defensywy warszawskiej Legii.

Temat zawodnika w ostatnim czasie sondowała też Korona Kielce.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Monachium, czyli der Klassiker [przewidywane składy, kogo brakuje, gdzie oglądać] Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Monachium, czyli der Klassiker [przewidywane składy, kogo brakuje, gdzie oglądać] Premier League: Benítez gotowy do wielkiego powrotu do Newcastle United. Ma już nawet plan na dwa transfery Premier League: Benítez gotowy do wielkiego powrotu do Newcastle United. Ma już nawet plan na dwa transfery Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy