LGdS: Wszołek bohaterem ostatniego dnia okna w Anglii?!

LGdS: Wszołek bohaterem ostatniego dnia okna w Anglii?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Paweł Wszołek jest łączony z przeprowadzką do Chelsea.

Carlo Laudisa (dziennikarz „La Gazzetta dello Sport”) poinformował, że Antonio Conte zainteresował się reprezentantem Polski, w którym widzi konkurenta dla Victora Mosesa. Włoch próbował w ostatnich godzinach wypożyczyć Jonathana Biabiany'ego z Interu, ale Francuz odmówił transferu (WIĘCEJ).

24-latek obecnie przebywa w QPR (ale jego macierzystym klubem pozostaje Hellas Verona), gdzie nie miał udanego początku sezonu. W drugiej połowie grudnia wywalczył sobie jednak miejsce w podstawowym składzie i zaczął wyrastać na kluczową postać zespołu grającego w Championship.

Oczywiście do rewelacji włoskiego dziennika należy podchodzić z dystansem, zwłaszcza ze względu na dzisiejszy dzień (Transfer Deadline Day).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy