Liga Mistrzów: Kapitalna asysta Roberta Lewandowskiego. Polak zabawił się z Gerardem Piqué [WIDEO]

Liga Mistrzów: Kapitalna asysta Roberta Lewandowskiego. Polak zabawił się z Gerardem Piqué [WIDEO] fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Robert Lewandowski zanotował zjawiskową asystę przy trafieniu Thomasa Müllera, a jego Bayern Monachium prowadzi do przerwy z FC Barceloną 2-0.

Środa to dzień, w którym poznamy ostatnie rozstrzygnięcia w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jedno z najciekawszych spotkań jest rozgrywane w Monachium.

To właśnie tam miejscowy Bayern, który już wcześniej zagwarantował sobie awans i pierwsze miejsce, mierzy się z potrzebującą kompletu punktów, FC Barceloną.

Do przerwy zdecydowanie lepsze wrażenie pozostawili po sobie mistrzowie Niemiec, a duży wpływ na to miał Lewandowski. Polak zanotował asystę przy otwierającym wynik trafieniu Thomasa Müllera.

Atakujący otrzymał piłkę od Leroya Sané i pomknął z nią w pole karne. Tam na jego drodze stanął Gerard Piqué, ale 33-latek niewiele sobie z tego robił. Zaczął dryblować, a kiedy Hiszpan odstąpił mu miejsce, dograł do wspomnianego Müllera. Ten z natomiast głową skierował futbolówkę do siatki.

Do przerwy na tablicy widnieje rezultat 2-0. Drugie trafienie to sprawka Leroya Sané.

W drugiej połowie Jamal Musiala dodał bramkę na 3-0.

Asysta Lewandowskiego: 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy