Relacja na żywo
Ostatnia aktualizacja:: 19 września 2023, 22:58

Liga Mistrzów wraca! Relacja z pierwszej kolejki sezonu 2023/2024 [NA ŻYWO]

Liga Mistrzów rozpoczyna się, a my zapraszamy na naszą relację na żywo z tego wydarzenia. Pierwsze dwa mecze rozpoczną się o 18:45.

Redakcja Źródło: Transfery.info
Od: Wyświetlaj od:
To wszystko na dziś! Dziękujemy za obserwowanie relacji i zapraszamy ponownie już jutro!

Zakończyły się wszystkie spotkania wtorkowej odsłony 1. kolejki fazy grupowej. Poniżej komplet wyników:

Szachtar 1–3 FC Porto

Dla nas informacją dnia jest gol i asysta Roberta Lewandowskiego.

90+5 minuta

„Biancocelesti” zdołali wyrównać! Bramkę na wagę punktu na sekundy przed końcowym gwizdkiem zdobył... BRAMKARZ IVAN PROVEDEL! Niesamowita historia...

Lazio 1-1 Atlético Madryt

86 minuta

Manchester City oddał dotychczas 33 strzały w meczu. To więcej niż w jakimkolwiek wcześniejszym na przestrzeni pięciu sezonów.

83 minuta

Na kilka minut przed końcem można rzec, że faworyci swoich spotkań nie zawodzą.

77 minuta

Wprowadzony jako zmiennik Alireza Jahanbakhsh wykazał się dużym spokojem, uderzył i w zasadzie zapewnił trzy punkty ekipie z Rotterdamu.

Feyenoord 2-0 Celtic

73 minuta

Phil Foden do Rodriego, a Hiszpan po dalszym słupku umieścił piłkę w siatce. Złudzenia o wywiezieniu choćby jednego punktu z Etihad raczej prysły.

Manchester City 3-1 Crvena zvezda

70 minuta

Lutsharel Geertuida z pełnym opanowaniem podciął piłkę nad Joe Hartem, ale pospieszył się z akcją po stałym fragmencie. Minimalnie spalił i nie ma 2:0 dla gospodarzy.

Feyenoord 1-0 Celtic

69 minuta

Celtic gra już w DZIEWIĄTKĘ! Drugą czerwoną, i od razu bezpośrednią kartkę obejrzał wprowadzony 10 minut wcześniej z ławki Odin Holm.

67 minuta

Celtic gra w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla Gustafa Lagerbielke'a, który faulował rywala w polu karnym. Do wykonania „jedenastki” podszedł Igor Paixão, ale lepszy w pojedynku okazał się Joe Hart.

67 minuta

Kanonada na Stadionie Olimpijskim w stolicy Katalonii! João Félix z dubletem. Tym razem po asyście Raphinhi.

FC Barcelona 5-0 Royal Antwerp

60 minuta

Julián Álvarez staje się bohaterem City! Wyprowadził gospodarzy na prowadzenie, ale spory udział przy tym golu miał Omri Glazer, który kompletnie pomylił się przy próbie piąstkowania futbolówki przy dośrodkowaniu mistrza świata.

Manchester City 2-1 Crvena zvezda

59 minuta

Achraf Hakimi pozbawia złudzeń BVB?! Prawy obrońca poklepał z Vitinhą i powiększył przewagę w meczu!

PSG 2-0 Borussia Dortmund

54 minuta

„Obywatele” mogli wyjść na prowadzenie, ale Kyle Walker na niewielkim spalonym po zagraniu od Rodriego z głębi pola.

Manchester City 1-1 Crvena zvezda

54 minuta

Gavi wparował w pole karne i umieścił piłkę pod poprzeczką! Mecz właściwie „zabity”.

FC Barcelona 4-0 Royal Antwerp

49 minuta

Niklas Süle sprokurował rzut karny dla PSG zagraniem ręką, a Kylian Mbappé zamienił stały fragment na gola!

PSG 1-0 Borussia Dortmund

47 minuta

Julián Álvarez, a nie Erling Haaland na 1:1! Norweg asystował przy golu Argentyńczyka, posyłając świetne prostopadłe podanie w pole karne rywala.

Już po przerwie! W ciągu niecałej godziny poznamy ostateczne rezultaty wtorkowych spotkań 1. kolejki fazy grupowej.

Jesteśmy winni jeszcze raport medyczny.

Przedwcześnie boisko na Parc des Princes musiał opuścić Marco Sabitzer. Ofensywnego gracza Borussii Dortmund po pierwszym kwadransie zastąpił Felix Nmecha.

Do końca pierwszej połowy nie wytrwał też Manuel Lazzari w barwach Lazio. W jego miejsce zameldował się Luca Pellegrini.

Na sprawność narzekał też Bernardo Silva. Na kilka minut przed przerwą lukę po Portugalczyku wypełnił Jérémy Doku.

Na każdym z sześciu stadionów rozbrzmiał gwizdek sygnalizujący przerwę. Oto komplet rezultatów po pierwszych 45 minutach:

FC Barcelona 3–0 Royal Antwerp

Feyenoord 1–0 Celtic

Lazio 0–1 Atlético Madryt

Manchester City 0–1 Crvena zvezda

PSG 0–0 Borussia Dortmund

Więcej na ten temat: Liga Mistrzów Relacja na żywo