Livaja w Rosji?

Livaja w Rosji? fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Gianluca di Marzio

Marko Livaja znajduje się jedną nogą w Rubinie Kazań.

20-letni Chorwat to zawodnik Atalanty Bergamo, gdzie nie jest podstawowym zawodnikiem. W bieżacym sezonie zaliczył osiem spotkań, w których zdobył jedną bramkę, a zespół z Bergamo, na kolejkę przed zakończeniem sezonu, znajduje się na jedenastym miejscu w tabeli.

Sprawa transferu Livaji do Rosji jest dość złożona. Napastnik bowiem jest współwłasnością dwóch klubów, Atalanty, ale również Interu Mediolan, do którego trafił w 2011 roku z Hajduka Split. Jednak zimą 2013 roku zamienił Mediolan na Bergamo, biorąc udział w wymianie za Ezequiela Schelotto.

Władze Rubina Kazań są gotowe zapłacić za młodego gracza ponad sześć milionów euro. Tę sumę z kolei podzieliłyby między sobą Atalanta i Inter. Obecnie dopracowywane są szczegóły transferu, który miałby jednak zostać potwierdzony dopiero latem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy