Liverpool i United walczą o bramkostrzelnego nastolatka
2017-01-05 20:06:23; Aktualizacja: 8 lat temu
Ben Brereton znalazł się na celowniku Liverpoolu i Manchesteru United.
Mowa o 17-letnim napastniku NottinhgamForest, który wcześniej reprezentował barwy juniorskich drużynStoke City.
Młody snajper nie zadebiutował jeszcze wpierwszej drużynie „Tricky Trees”. Póki co, występuje wzespole do lat 23. I nie ma się co dziwić, że zainteresowały sięnim kluby z Premier League, ponieważ w tym sezonie zdobył już 15bramek w 20 spotkaniach. Młodszy o kilka lat od większości kolegównapastnik jest zdecydowanie najlepszym strzelcem zespołu.
Jakpodały angielskie media, w środę ofertę za Breretona miałprzygotować Manchester United. Na razie wiadomo jednak tylko tyle,że „Czerwone Diabły” są w stanie wydać na niegosiedmiocyfrową kwotę.
Zdaniem „Nottingham Post”,bardzo zdeterminowany w walce o jego podpis jest również Liverpool.Bardzo możliwe, że do transferu dojdzie już w styczniu.







![24 lata i koniec kariery. Nie chodziło o problemy zdrowotne [OFICJALNIE]](img/photos/113672/170x113/oscar-wallin.jpg)


![Gdzie obejrzeć spotkania polskich drużyn w ostatniej kolejce fazy zasadniczej Ligi Konferencji? [Transmisje TV | Streaming]](img/photos/112939/90x60/rakow-czestochowa.jpg)





![Transfery - Relacja na żywo [18/12/2025]](img/photos/113055/90x60/relacja-18122025.jpg)
![Gdzie obejrzeć spotkania polskich drużyn w ostatniej kolejce fazy zasadniczej Ligi Konferencji? [Transmisje TV | Streaming]](img/photos/112939/170x113/rakow-czestochowa.jpg)






