Liverpool interesuje się Mancinim

Liverpool interesuje się Mancinim
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Liverpool jest zainteresowany Mancinim. Tak podał agent zawodnika. Brazylijczyk po świetnych występach w poprzednim sezonie zwrócił uwagę wielu klubów, w tym Liverpoolu oraz Juventusu Turyn.<br><br> Jego przed(...)

Liverpool jest zainteresowany Mancinim. Tak podał agent zawodnika. Brazylijczyk po świetnych występach w poprzednim sezonie zwrócił uwagę wielu klubów, w tym Liverpoolu oraz Juventusu Turyn.

Jego przedstawiciel Gilmar Veloz twierdzi, że rozmawiał z Rafaelem Benitezem w sprawie transferu, chociaż podaje, że jeszcze żaden klub nie przystąpił do negocjacji.

"Jest zainteresowanie ze strony Liverpoolu, a ja spotkałem się z Benitezem. Powiedziałem mu, że w sprawie transferu muszą skontaktować się z Romą. Jeżeli Giallorossi będą chcieli go sprzedać wtedy sfinalizujemy umowę." - powiedział Veloz.

Mancini z Romą ma kontrakt do 2009 roku, jednak wg Veloza jego klient chętni pozostałby w Rzymie. Jednak reprezentant Brazylii nie zdecydował się jeszcze na przedłużenie umowy i jego przyszłość jest niepewna.

"W poniedziałek spotkam się z dyrektorem Romy, Daniele Prade aby porozmawiać o kontrakcie. Jednak nie wiem jaka jest ich przyszła oferta. Czy Mancini chce zostać ? Oczywiście, jeżeli by nie chciał to by już odszedł." dodał agent 27-letniego piłkarza.

Informacje z Włoch sugerują, że Mancini opuści klub jeżeli nie otrzyma wyraźnej podwyżki.

Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy